אפליקציה אחת שעושה סדר בכל הפרטים

1. סדר וארגון בהתאמה אישית – AreYouIn
אפליקציה אחת שעושה סדר בכל הפרטים שכרוכים בארגון אירוע, ובעיקר מאפשרת התאמה אישית לפי סוג האירוע והצרכים הספציפיים שלכם בכל מה שקשור לארגון שלו, היא AreYouIn.
האפליקציה (שאגב, פותחה ע"י יזמים ישראלים שביקשו לצמצם את אלמנט החפירות סביב ארגון אירועים כאלה ואחרים) ידידותית מאוד למשתמשים, ובעיקר מאפשרת לקבוע כמות משתתפים מדויקת בכל אירוע ולחסוך את כאב הראש הנדרש לגבי ביטולים, הוספת משתתפים חדשים וכו'.
עוד פיצ'ר של האפליקציה הזו הוא התממשקות טובה מאוד עם היומן של מארגני האירוע, שגם היא חוסכת זמן ובלגן.

2. רעיונות לבת מצווה – 4Girls
סוג אחר של עזרה שנדרשת בארגון אירועים היא הצעת רעיונות להפיכת האירוע לבלתי נשכח. דוגמה לאפליקציה שמספקת גם רעיונות, השראה ועזרה בתכנון האירוע היא 4girls – אפליקציה שהיא רשת חברתית שמיועדת לנערות עם שלל תכנים, כולל כאלה של נשות מקצוע (מקוסמטיקאיות ועד עובדות סוציאליות) וגם פורומים ומשחקים. בין השאר תוכלו לקבל מהאפליקציה, שבמובנים רבים היא כמו חברה ממש טובה, המלצות על מועדונים לבת מצווה (כמו כאן) שהרי אחד המפתחות העיקריים להצלחת האירוע הוא הלוקיישן שבו הוא מתקיים.

3. אישורי הגעה דיגיטליים מסודרים – INVITER
באירועים רבים ישנה חשיבות רבה מאוד לידיעה ודאית של מספר האורחים שבאמת צפויים להגיע (בעיקר כדי לדעת כמה מנות להזמין, שהרי אין טעם לשלם על אוכל שלא יהיה לו ביקוש). אפליקציה בשם INVITER מיועדת בדיוק לשם כך: ראשית היא מאפשרת הפצה יעילה של ההזמנות לאירוע, לאחר מכן היא משגרת תזכורות בהתאם לתזמונים שאתם קובעים, והכי חשוב, אוספת אישורי הגעה כך שתהיה לכם בכל נקודת זמן תמונת מצב מדויקת לגבי מספר האורחים שישתתפו באירוע.
פיצ'רים חביבים נוספים הם תיאום טרמפים כדי שלכולם יהיה נוח להגיע לאירוע, ואם מדובר באירוע שמביאים אליו מתנות INVITER מאפשרת לאורחים להעניק מתנה דרכה.

4. כל ספקי השירות המומלצים – עולם האירועים
אפליקציית עולם האירועים כשמה כן היא – מאפשרת לכם גישה מהירה ונוחה אל כל ספקי השירות המומלצים בעולם האירועים: שירותי קייטרינג, שמלות כלה, מועדונים לבת מצווה, צלמים, סידורי פרחים ועוד.
עוד מרכיב חשוב באפליקציה הוא ניהול תקציב, כך שלא תחרגו מהמסגרת שהקצבתם לאירוע, ובנוסף מאפשרת עולם האירועים גם ניהול מוזמנים יעיל.

5. אירוע עוד לפני האירוע – עם AppyVent
אפליקציית AppyVent מציעה ניהול מוזמנים ומעקב אחרי אישורי הגעה, ועוד פיצ'ר אחד שעשוי להפוך את ארגון האירוע לאירוע משמח בפני עצמו – גם המארגנים וגם האורחים שותפים לרשת חברתית רוחשת ותוססת עוד לפני שמתחיל האירוע, מגיעה לשיא הפעילות במהלך האירוע עם תמונות של החוגגים (שיכולות להיות גם מוקרנות תוך כדי האירוע, אם תרצו) וממשיכה את השמחה גם אחרי שהאירוע עצמו מסתיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.